Kodulehe Optimeerimine

Kodulehe optimeerimine otsingumootoritele ehk SEO

Kodulehe optimeerimine otsimootoritele tagab Sinu kodulehe suurema leitavuse veebis. Suurem leitavus veebis tähendab üldjuhul rohkem kliente ja rohkem müüki. Sul võib olla maailma kõige ilusam ja moodsam veebileht, kuid kui see pole leitav pole seda põhimõtteliselt olemas. Samas võib Sul olla kergesti leitav veebileht, kuid mitte keegi ei osta. Kasutajavaenulik veebileht, mis on liiga aeglane ja segane, ei too samuti müüki. Seega, kodulehe optimeerimise võib laias laastus jagada kaheks:

a)Sisutekstide optimeerimine parema positsiooni saavutamiseks veebis
b)Sisu optimeerimine kiiremaks,selgemaks ja kasutajasõbralikumaks

Sisu organiseerimine ja url struktuur

Tihtipeale ei piisa ainult olemasolevate tekstide ümberkorraldamisest ja tuleb läheneda kogu protsessile süsteemselt. Tuleb luua või ümber muuta terve veebilehe struktuur. Organiseeritud veebileht ei ole mitte ainult kasutajasõbralikum vaid meeldib paremini ka otsingumootoritele.

Autoriteetsete linkide loomine

Kodulehe optimeerimine ei ole tegevus, mis toimub ainult Sinu lehel. Internet on kui võrgustik ja väga oluline on tekitada väliseid autoriteetseid linke Sinu veebilehele. Autoriteetsed lingid mitte ainult ei suuna Sulle rohkem kliente vaid ka osa selle veebilehe autoriteedist.

Kodulehe optimeerimise paketid

a)Sisutekstide optimeerimine ja autoriteetsete linkide loomine
b)Sisu optimeerimine kiiremaks ja kasutajasõbralikumaks
c)Veebilehe optimeerimine müüginumbrite suurendamiseks
d)SEO konsultatsioon

Adwords kampaaniate loomine ja seadistamine

Veebilehe optimeerimine on aeganõudev protsess ja alati ei ole otstarbekas või mõistlik oodata orgaaniliste positsioonide tekkimist. Google Adwords annab võimaluse ettevõttel olla koheselt otsingutulemuste tipus. Õigesti optimeeritud Adwordsi kampaania võib anda ettevõttele koheseid märkimisväärseid tulemusi.