Kodulehe valmistamine

Valmistame professionaalse välimusega ning modernse ülesehitusega veebilehti, mis on turunduslikult läbimõeldud ja mobiilisõbralikud. Pakume täislahendusi ideest kuni teostuseni, kuid meilt on võimalik tellida ka ainult kodulehe või logo kujundust.

Turunduslikult läbimõeldud veebilehed ja blogid

Müügile suunatud veebipoed

Kasutajasõbralikud ja kiired portaalid

Mobiilisõbralikud kodulehed

Seoses mobiilsete seadmete kasutatavuse pideva kasvuga on kõik meie valmistatud kodulehed mobiilisõbralikud. See tähendab, et sisu ja disaini elemendid kohanduvad vastavalt vaataja ekraani suurusele. Seega võid olla kindel, et Sinu veebileht on vaadatav erinevatel mobiilsetel seadmetel nii, et üksi osa sisust ei lähe kaduma. Lisaks on isegi Google ametlikult öelnud, et eelistavad otsitulemustes veebilehti, mis on mobiilisõbralikud.

Turunduslikult läbimõeldud kodulehed

Edukas koduleht ei koosne ainult ilusast disainist, korralikult kirjutatud koodist või hästi kirjutatud tekstidest. Kõik need omadused on olulised, kuid selle taga on siiski oluliselt rohkem, kas koduleht hakkab ka teenima või mitte.

Otsingumootoritele optimeeritud

Ehitame veebilehti, mis on otsingumootoritele optimeeritud. Kodulehe optimeerimine otsimootoritele tagab Sinu kodulehe suurema leitavuse veebis. Suurem leitavus veebis tähendab üldjuhul rohkem kliente ja rohkem müüki.

Ülesehituselt müügile suunatud

Lõppude lõpuks on kõige olulisem, et klient teeks sinu lehel selle viimase vajaliku – helistaks, broneeriks või ostaks. Need tegevused on lahendatavad turunduslikult läbimõeldud ja käitumist suunavate kodulehe elementidega.

Kasutajasõbralik ja kiire veebileht

Kas teadsid, et lisaks ilusale disainile peab tänapäeval Sinu koduleht olema ka ülikiire ja kasutajasõbralik? Meie läheneme kodulehe valmistamisel alati sellest, et info oleks Sinu veebilehel kergesti leitav, loetav ja avaneks kiiresti.

Kodulehe kujundamine

Kas teadsid, et tihtipeale on odavam osta täislahenduse asemel ainult kodulehe kujundus? Eriti juhul, kui sinu tiimis juba on inimesi, kes kerge vaevaga kujundusfaile loevad ja nendest ise võimelised veebilehti ehitama on. Selline lahendus sobib eelkõige neile, kelle kujundaja silm ei ole kõige teravam, kuid tehnilised teadmised on eeskujulikud.

Logo kujundamine

Sul on juba veebileht olemas, kuid logo disainimine ei ole sinu kõige tugevaim külg? Ole mureta, meie tegeleme ka logode disainimisega.